Яндекс.Метрика

Автор проекту

Творча біографія:
Наталія Вікторівна Веселицька

Засновниця проекту «Симфонія здоров'я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» та видавничого центру «Майстер-десант», голова Спілки творчої інтелігенції «Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Видавець, письменниця, поет, дизайнер, журналіст. Автор та одна з постійних ведучих авторських «живих» відеоальманахів (літ.-муз. програм з відеорядом), автор кинофільмів-видеоальманахів.
Засновниця проекту «Симфонія здоров’я», директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» та видавничого центру «Майстер-десант», голова Спілки творчої інтелігенції «Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія». Видавець, письменниця, поет, дизайнер, журналіст. Автор та одна з постійних ведучих авторських «живих» відеоальманахів (літ.-муз. програм з відеорядом), автор кинофільмів-видеоальманахів.

За заснування авторського проекту «Симфонія здоров’я» Наталії Веселицкої в 2010 році вручено 12-променеву Зірку «Кредо» (нагорода суспільної организації Грандів, рейтингів та номінацій («ГРІН»).

Диплом до 12-променевої зірки.

12-мроменева зірка "Кредо".
12-променева Зірка «Кредо».

Автор дитячої повісті для дітей «Пригоди малюка Ластика та його друзів із країни «Небувалих звірів» (прозове видання українською мовою, 2011). У 2011 році ця книга стала Лауреатом: регіонального конкурсу «Книга Донбасу-2011», Всеукраїнського фестиваля украинскої книги «Феодосія-2011». Малюнки книги та саму книгу Наталія зробила сама та видала у рамках проекту «Симфонія здоров’я».

Диплом "Книга Донбасу-2011" в номінації "Дитяча книга".
Диплом «Книга Донбасу-2011» в номінації «Дитяча книга».
Диплом "Феодосія-2013" в номінації "Дитяча книга".
Диплом «Феодосія-2013» в номінації «Дитяча книга».
Диплом "Феодосія-2011" в номінації "Дитяча книга".
Диплом «Феодосія-2011» в номінації «Дитяча книга».

Пізніше за пропозицією вчителів Наталією у 2013 році видано комплект книг: «Приключения Ластика и его друзей из страны «Небывалых зверей» (проза, вірші, сценарії, мастер-класи) та «Концепция «Путешествие на гору Судеб» (російською мовою).

«Концепция «Путешествие на гору Судеб» — окремий додаток до казки у супроводі циклу віршів Наталії Веселицької «Космічний десант» з малюнками Ірини Дживаго. Ця книга також лауреат Всеукраїнського фестиваля украинскої книги «Феодосія-2013» — спільний проект Наталії Веселицької та Ірини Дживаго.

Заплановано також у друк це видання з прозою, віршами, сценаріями, мастер-класами українською та англійською мовами.

Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. "Краща дитяча книжка".
Диплом Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я. «Краща дитяча книжка».

Восени 2014 року написана та готується до видання нова книга Наталії «Подорож малюка дракончика Ластика на гору Доль», продовження пригод Ластика та його друзів.

Для презентації книг спеціально створено відеоальманах, який складається з двох частин:

1. «Ластик пішов до людей!» (розповідає про країну «Небувалих звірів» та її мешканців).

2. «Космічний десант» (знайомить з мешканцями гори Доль, які допомагають на шляху до Мрії).

У 2011 році Н. Веселицькою відкритий постійно діючий Фестиваль-конкурс «Моя країна «Небувалих звірів». Сайт: slir.masterdesant.com.

 

 

 

 

 У 2013 році в серії «Древо роду» проекту «Симфонія здоров’я» видавничим центром «Майстер-десант» виданий нарис Наталії Веселіцкої «Жизнь как молитва, или «вечный» Первый зампред», присвячений плідному життю батька Руденко Віктора Павловича – патріота Краматорська, який самовіддано трудився на благо міста Першим зампредом впродовж більш двох десятків років. Успішно відбулася презентація цієї книги на Донбасі восени 2013 роки. Ця подія відмічена в пресі Донбасу як «значна подія 2013 року». Видання подане на регіональний конкурс «Книга Донбасу-2014».
Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Share On Pinterest
Share On Youtube
Share On Reddit
Share On Stumbleupon
Contact us
Hide Buttons

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-content/plugins/buddypress/bp-xprofile/bp-xprofile-loader.php:390 Stack trace: #0 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-includes/plugin.php(235): BP_XProfile_Component->setup_settings_admin_nav('') #1 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/bp-core-component.php(520): apply_filters('bp_settings_adm...', '') #2 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-content/plugins/buddypress/bp-settings/bp-settings-loader.php(196): BP_Component->setup_admin_bar('') #3 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-includes/plugin.php(525): BP_Settings_Component->setup_admin_bar('') #4 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/bp-core-dependency.php(113): do_action('bp_setup_admin_...') #5 /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-includes/plugin.php(601): bp_setup_admin_bar(Object(WP_Adm in /home/master89/masterdesant.com/businessyarmarka/wp-content/plugins/buddypress/bp-xprofile/bp-xprofile-loader.php on line 390